Güvenliğiniz bizim için çok önemli.

Güvenliğinizi sağlamak için sitemizde kullandığımız FTP, veritabanı ve üye girişleri dahil tüm parolalarımız belirli aralıklarla yeniden değiştiriliyor, sistemimize tanımladığınız tüm şifreler MD5 algoritmasında şifrelenerek saklanıyor ve kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahışlarla paylaşılmıyor. Herhangi bir güvenlik açığının tespiti durumunda sistem kapatılarak gerekli yama uygulanana kadar yayını durduruyoruz.

Ödeme aşamasındaki güvenliğinizi sağlamak için tüm sitemizde SSL güvenlik sertifikası kullanıyoruz. Ödeme altyapısında ise sektörün lideri olan Iyzico firmasını tercih ediyoruz. Bilinen kredi kartı dolandırıcılık yöntemlerine karşı sürekli öğrenen yapay zeka sayesinde hızlıca müdahale edilerek müşterilerimizi korumaktayız. Iyzico Master, Visa, BKM Express ve Masterpass gibi ödeme geçitlerini de destekler ve ödemeleri yalnızca 3D secure doğrulama yöntemi ile kabul eder.

Alışveriş sonrası ürün gönderimi esnasında hiçbir sorunla karşılaşmamanız için fatura kesimi, kargo etiketinin hazırlanması ve takibi gibi tüm işlemler %100 otomatik olarak hazırlanır ve herhangi bir hata yaşanması riski ortadan kaldırılır.

Yani goozluk.com'da sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Keyifli alışverişler dileriz.