Menu
Sepetim
99 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo ve tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı

Gizlilik Bildirimi Tanımlama Bilgileri

Tanımlama bilgisi, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kaydedilen ve daha sonraki ziyaretlerinizde bu cihazlarınızdan alınan küçük bir metin dosyasıdır. Hizmetlerimizi kullanmanız hâlinde bu gibi tanımlama bilgilerinin kullanımını kabul etmiş olduğunuzu varsayacağız.


Tanımlama bilgilerini nasıl kullanıyoruz?

Giriş yaptığınızda "Beni hatırla" seçeneğini seçerseniz, açılış sayfası tercihinizi ve bilgilerinizi saklamak için kalıcı tanımlama bilgileri kullanırız.

Tanımlama bilgilerini favori ürünlerinizi kaydetmek için kullanırız.

Örneğin ürün filtreleme işlevini kullandığınızda, giriş yapıp yapmadığınızı veya alışveriş sepetinize bir ürün koyup koymadığınızı kontrol ettiğinizde oturum tanımlama bilgileri kullanırız.

Sitemizi optimize etmek ve size ilgili pazarlama materyalleri sunmak amacıyla analiz araçlarıyla toplu ve bireysel şekilde istatistik ve kullanıcı verileri toplamak üzere birinci ve üçüncü taraf tanımlama bilgileri kullanırız. 

Bazı üçüncü taraf tanımlama bilgileri, sayfalarımızda görünen hizmetler tarafından ayarlanır ve bunlar kontrolümüzde değildirler. Bunlar Twitter, Facebook ve Vimeo gibi sosyal medya sağlayıcıları tarafından ayarlanır ve ilgili simgelerinde belirtilmiş olduğu üzere kullanıcıların bu site üzerinden paylaşım yapabileceklerini ifade ederler.

Başka siteler/kanallar üzerinden de size pazarlama sunabilmemiz için siteler arası takip yapan üçüncü taraf tanımlama bilgilerini de kullanıyoruz.


Ne tür kişisel verileri işliyoruz?

Tanımlama bilgisi kimliğinizi sadece sunduğunuz ve hesabınıza giriş yaptığınız takdirde hesabınızla ilişkili olarak toplanan kişisel verilerinize bağlayacağız. 


Kişisel verilerinize kim erişebilir?

Üçüncü taraflara iletilen veriler sadece yukarıdaki hizmetleri size sunabilmemiz için ve sitemizi iyileştirip ilgili materyali size sunabilmemiz adına analiz aracının istatistik toplaması amacıyla kullanılır.


Kişisel verilerinizin işlenmesinin yasal dayanağı nedir?

Tanımlama bilgilerinizi sadece hesabınıza giriş yaptıysanız kişisel verilerinize bağlayacağız.

Hesabınıza giriş yaptıysanız, meşru menfaatimiz kapsamındaki yasal dayanak. 


Verinizi ne zamana kadar kayıtlı tutuyoruz?

goozluk.com kişisel verilerinizi kaydetmez. Tarayıcınızı kullanarak tanımlama bilgilerini bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan kolayca silebilirsiniz. Tanımlama bilgilerini nasıl yöneteceğiniz ve silmeye ilişkin talimatlar için lütfen tarayıcınızdaki “Yardım” bölümüne bakın. Tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmayı, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza yeni bir tanımlama bilgisi gönderildiğinde bir bildirim almayı seçebilirsiniz. Tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmayı seçerseniz, tüm özelliklerden yararlanamayacağınızı lütfen unutmayın. 


Lütfen Gizlilik Bildirimimizin tamamını okuyun.