Ücretsiz Kargo - Ücretsiz iade

Beğenmediğiniz ürünü satın almak zorunda değilsiniz!
Satın aldığınız ürünü beğenmezseniz koşulsuz olarak 1 hafta içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
-İade etmek istediğiniz ürünü gönderirken paketi bantlamayı ve ürün içinden çıkan tek nüshalı faturayı da mutlaka kargo poşetine ekleyin. (Birden fazla ürün satın aldıysanız faturayı yine eklemelisiniz. Yeni fatura size posta yoluyla gönderilecektir. Dilerseniz faturanın fotokopisini saklayabilirsiniz.)
-Geri gönderim için Yurtiçi Kargo 265032101 müşteri numarasını belirterek ödeme yapmadan ürünü bize kargolayın ve kargo takip numarasını müşteri paneline iade bölümüne giriniz.
-Satış iptal olduğunda size bildirilecek ve paranız en kısa sürede size geri yatırılacaktır.

Orjinal ürünler, %100 müşteri memnuniyeti

Firmamızda %100 müşteri memnuniyeti esastır. Sattığımız tüm ürünler orjinaldir ve Türkiye resmi distribütörlerinden tedarik edilir. 2 yıl TSE garantilidir. Garanti belgesi, faturası, kılıfı ve silme bezi ile gönderilir.

Ayrıca tüm ürünlerimizde güneşin zararlı ışınlarını engelleyen, gözünüzü bu ışınlara karşı koruyan UV (ultra-viyole) filtresi mevcuttur. Hangi ürün olursa olsun bizim ürünlerimizle gözleriniz güvende!

Danışma ve Destek Hattı


Siteden alışveriş ve sattığımız ürünlerle ilgili aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden bize sorabilirsiniz. Telefonla destek hattımız Pazartesi'den Cumartesi'ye saat 09:00-20:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışında bize sağ alt köşede bulunan "Destek Hattı" penceresinden ulaşabilirsiniz.